NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

DHL Express z certyfikatem Top Employer Polska 2017

2017-02-15 12:38:43

Międzynarodowe badanie przeprowadzane przez Top Employers Institute, co roku wskazuje czołowych globalnych pracodawców: tych, którzy tworzą wspaniałe warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem. Wyniki tegorocznego badania zapewniły DHL Express obecność w prestiżowej grupie certyfikowanych Top Employers w Polsce.

 

„Uhonorowanie DHL Express certyfikatem Top Employer Polska 2017 to ogromny powód do dumy i jednocześnie potwierdzenie, że podejmowane przez nas działania w zakresie polityki personalnej, oferowanych warunków pracy i ścieżek rozwoju są przyjazne i atrakcyjne dla pracowników. Siłą napędową naszej organizacji są ludzie. To dla nich zmieniamy się, słuchamy ich opinii, rozwijamy jako organizacja, a wszystko po to, gdyż chcemy być pracodawcą przyjaznym pracownikom.” – powiedział Tomasz Buraś, dyrektor zarządzający DHL Express.

 

Top Employers Institute certyfikuje na całym świecie doskonałe warunki pracy, tworzone przez pracodawców dla swoich pracowników, oceniając politykę zatrudnienia firmy w oparciu o następujące kryteria: 

  • Strategia rozwoju talentów 
  • Planowanie potrzeb kadrowych 
  • Wdrażanie nowych pracowników (on-boarding) 
  • Szkolenia i rozwój 
  • Zarządzanie wynikami 
  • Rozwijanie umiejętności przywódczych 
  • Rozwój kariery i planowanie sukcesji 
  • Wynagrodzenia i świadczenia 
  • Kultura.

 

Należąca do Grupy Deutsche Post DHL dywizja DHL Express w Polsce, jest liderem na rynku międzynarodowych lotniczych przesyłek ekspresowych. Od lat firma stosuje politykę zarządzania opartą na inwestowaniu w ludzi i zwiększaniu ich zaangażowania. Wszyscy pracownicy i kurierzy dywizji DHL Express uczestniczą w globalnym programie szkoleniowym CIS „Certyfikowany Międzynarodowy Specjalista DHL”, zaprojektowanym pod kątem potrzeb firmy. Dzisiaj, zespół Certyfikowanych Międzynarodowych Specjalistów DHL liczy ponad 1000 pracowników i kurierów w całej Polsce.

 

Certyfikacja Top Employers przyznawana jest organizacji DHL Express w Polsce od 2014 roku. Jest to szczególne wyróżnienie, wysoko oceniające ofertę firmy dla pracownika we wszystkich badanych obszarach.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: